„Andrzeju nasz dobrodzieju dobrą wróżbę nam daj”

23 listopada w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa dla uczniów kl. I- III. Dzieci zapoznały się z tradycjami i zwyczajami andrzejkowymi. Następnie miały miejsce wróżby, które wzbudziły wiele emocji. Dowiedzieliśmy się, co nas czeka w przyszłości, jaki zawód nam pisany, czy będziemy szczęście w życiu, czy będziemy bogaci…. Jak zwykle chętnych do zabawy i wróżenia nie brakowało. Były tez tańce i słodki poczęstunek.

"Wróżby w wieczór andrzejkowy"

24 listopada uczniowie z klas IV - VI bawili się na dyskotece andrzejkowej. Była wspaniała atmosfera. Klasy przygotowały różnorodne wróżby. Były to między innymi: "Potyczki zadaniowe", "Magiczne liczby", "Lanie wosku" i 'Mowa kwiatów". Dzieci dostały również pączki i herbatę. Zabawa była bardzo udana. Wszyscy wychodzili ze świetnymi humorami.

Zdjęcia: patrz galeria