Po raz kolejny w naszej szkole odbyło się Mikołajkowe Czytanie. Spotkanie swą obecnością uświetnili p. Katarzyna Staśkowiak – sekretarz Gminy Chodzież, p. Dariusz Bugajski – Prezes Banku Spółdzielczego w Chodzieży, p. Krzysztof Sobala – radny Gminy Chodzież, p. Daria Łech – przedstawiciel Banku Spółdzielczego w Chodzieży, p. Agata Hadała z Rady Sołeckiej w Stróżewie oraz p. Elżbieta Habet z Biblioteki Miejskiej  w Chodzieży i p. Anna Musolf z Biblioteki Pedagogicznej w Chodzieży. Celem spotkania było rozpowszechnianie czytelnictwa i wprowadzenie uczniów w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Na zakończenie dzieci otrzymały słodkości.