Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi,
nie ugniata a kształtuje, nie dotyka a uczy, nie żąda a zapytuje
- przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.

Janusz Korczak

 05.10.2018 roku obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Zwierząt. Zajęcia rozpoczęły się od prezentacji zwierząt żyjących w różnych środowiskach i zakątkach świata. Następnie dzieci dyskutowały na temat:,, Jak można pomóc zwierzętom ". Dzieci przekonały się, że opieka nad zwierzętami i bycie ich opiekunem, to ogromna odpowiedzialność a nie hobby czy zabawa. Na zakończenie każde dziecko namalowało portret ulubionego zwierzątka.

Ta witryna korzysta z plików "Cookies", niezbędnych do prawidłowego jej działania. Możesz zablokować, lub usunąć pliki "Cookies" w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików "Cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, zobacz naszą privacy policy.

Akceptuję pliki "Cookies" na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information