Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi,
nie ugniata a kształtuje, nie dotyka a uczy, nie żąda a zapytuje
- przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.

Janusz Korczak

  • mgr Andrzejczak Maria - zaj. techniczne, technika, zaj. komputerowe, informatyka
  • mgr Jankowski Piotr - w-f
  • mgr  Leda Jolanta - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. I
  • mgr Łukaszewska Renata - nauczanie przedszkolne
  • mgr Maćkowiak Joanna - matematyka, przyroda, wychowawca  kl. V
  • mgr  Makowski Artur - religia (kl. IV-VI)
  • mgr Gapińska Halina - religia (kl. I-III, przedszkole)
  • mgr Płachecka Maria - edukacja wczesnoszkolna, plastyka, wychowawca kl. II
  • mgr Skóra Lidia - J. niemiecki, wychowawca kl. VI
  • mgr Szlecht Beata - j. polski, historia i społeczeństwo, wychowawstwo kl. IV
  • mgr Szymanek Elwira - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. III, biblioteka
  • mgr Taszarek Małgorzata - nauczanie przedszkolne
  • Skarżyńska Daria - nauczanie przedszkolne
  • mgr Cierzniak Jakub - język angielski
  • mgr Margowski Jan - muzyka (kl. IV-VI)
  • mgr Nawrocka-Piotrowska Angelika - urlop wychowawczy

   

 

  •  mgr Jankowski Piotr - w-f
  • mgr  Leda Jolanta - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. II
  • mgr Łukaszewska Renata - nauczanie przedszkolne
  • mgr Maćkowiak Joanna - matematyka, przyroda, wychowawca  kl. VI
  • mgr  Makowski Artur - religia (kl. IV-VI)
  • mgr Wekwert Aleksandra - religia (kl. I-III, przedszkole), plastyka, muzyka (kl.IV-VI)
  • mgr Maria Płachecka - edukacja wczesnoszkolna, plastyka, wychowawca kl. III
  • mgr Marczak Edyta - edukacja wczesnoszkolna, plastyka, wychowawca kl. III
  • mgr Skóra Lidia - J. niemiecki, wychowawca kl. 
  • mgr Szlecht Beata - j. polski, historia i społeczeństwo, wychowawstwo kl. V
  • mgr Szymanek Elwira - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. I, biblioteka
  • mgr Taszarek Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. I
  • mgr Skarżyńska Daria - nauczanie przedszkolne
  • mgr Nojszewska Magdalena  - język angielski
  • mgr Margowski Jan - muzyka (kl. IV-VI)- I półrocze
  • mgr Kozioł Daria - wychowanie do życia w rodzinie
  • mgr Biały Wojciech - zaj. komputerowe, zaj. techniczne

 

  •  mgr Jankowski Piotr - w-f
  • mgr Łukaszewska Renata - nauczanie przedszkolne
  • mgr Maćkowiak Joanna - matematyka, przyroda, wychowawca  kl. IV
  • mgr Wekwert Aleksandra - religia,  muzyka (kl.IV-VI)
  • mgr Płachecka Maria - edukacja wczesnoszkolna, plastyka, wychowawca kl. III
  • mgr Marczak Edyta - edukacja wczesnoszkolna,  wychowawca kl. I, terapia pedagogiczna
  • mgr Skóra Lidia - J. niemiecki, wychowawca kl. V
  • mgr Szlecht Beata - j. polski, historia i społeczeństwo, wychowawstwo kl. VI
  • mgr Szymanek Elwira - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. II A, biblioteka
  • mgr Taszarek Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna,  wychowawca kl. II B, zajęcia komputerowe (kl.III-VI)
  • mgr Kubik Daria - nauczanie przedszkolne, logopedia,
  • mgr Nojszewska Magdalena  - język angielski
  • mgr  Krupkowska Agata- zajęcia  techniczne  
  • mgr Kozioł Daria- WDŻ                                                                                         

 

  • mgr Jankowski Piotr - w-f
  • mgr Łukaszewska Renata - nauczanie przedszkolne
  • mgr Wekwert Aleksandra - religia,  muzyka,plastyka,  wychowawca  kl. IV 
  • mgr Płachecka Maria -  nauczanie przedszkolne
  • mgr Marczak Edyta - edukacja wczesnoszkolna,  wychowawca kl. I i kl.II, terapia pedagogiczna
  • mgr Skóra Lidia - J. niemiecki, wychowawca kl. VI, świetlica
  • mgr Szlecht Beata - j. polski, historia i społeczeństwo, wychowawca kl. V
  • mgr Szymanek Elwira - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. III A, biblioteka
  • mgr Taszarek Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna,  wychowawca kl. III B, zajęcia komputerowe (kl.I-VI)
  • mgr Kubik Daria - nauczanie przedszkolne, logopedia,
  • mgr Nojszewska Magdalena  - język angielski
  • mgr  Krupkowska Agata- zajęcia  techniczne  
  • Budych Anna-  przyroda  (kl.IV-VI)
  • mgr Majewska Anna-  matematyka (kl.IV-VI)
  • mgr Kozioł Daria- WDŻ                                                                                    

  

  • mgr Jankowski Piotr - w-f
  • mgr Łukaszewska Renata - nauczanie przedszkolne
  • mgr Wekwert Aleksandra - religia,  muzyka,plastyka,  wychowawca  kl. V 
  • mgr Płachecka Maria -  nauczanie przedszkolne
  • mgr Borysionek Monika-nauczanie przedszkolne, 
  • mgr Marczak Edyta - edukacja wczesnoszkolna,  wychowawca  kl.III A, terapia pedagogiczna, historia
  • mgr Skóra Lidia - J. niemiecki, wychowawca kl. VII, świetlica
  • mgr Szlecht Beata - j. polski, wychowawca kl. VI
  • mgr Szymanek Elwira - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. I, biblioteka
  • mgr Taszarek Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna,  wychowawca kl. III B, zajęcia komputerowe (kl.IV-VII)
  • mgr  Piętka-Adryan Agnieszka- logopedia,
  • mgr  Łabiszak Karolina Anna- język angielski
  • mgr  Krupkowska Agata- zajęcia  techniczne, wychowawca kl.IV A
  • Budych Anna-  przyroda  (kl.IV-VI)
  • mgr Majewska Anna-  matematyka (kl.IV-VI), wychowawca kl.IV B
  • mgr Górzyńska Anna-geografia
  • mgr Religa Weronika- chemia
  • mgr Chyży Katarzyna-biologia
  • Nowak Ewa- historia, wdż,
  • mgr Firlej Łukasz Adam-fizyka                                                                                 

 

  • mgr Jankowski Piotr - w-f
  • mgr Łukaszewska Renata - nauczanie przedszkolne
  • mgr Wekwert Aleksandra - religia,  muzyka,  wychowawca  kl. VI 
  • mgr Płachecka Maria -  nauczanie przedszkolne, plastyka
  • mgr Borysionek Monika-nauczanie przedszkolne, 
  • mgr Marczak Edyta -  wychowawca  kl.IV A, terapia pedagogiczna, wdż, świetlica
  • mgr Skóra Lidia - J. niemiecki, wychowawca kl. VIII,
  • mgr Szlecht Beata - j. polski, wychowawca kl. VII
  • mgr Szymanek Elwira - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. II, biblioteka
  • mgr Taszarek Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna,  wychowawca kl. I, informatyka(kl.IV-VIII)
  • mgr Olejnik Weronika - logopedia,
  • mgr  Łabiszak Karolina Anna- wychowawca kl. IV B, język angielski
  • mgr  Krupkowska Agata- technika, w-f, wychowawca kl.V A
  • mgr Górzyńska Anna-  przyroda  (kl.IV-VI)
  • mgr Majewska Anna-  matematyka (kl.IV-VI), wychowawca kl.V B
  • mgr Górzyńska Anna-geografia
  • mgr- Francuzik Lidia- chemia, fizyka, matematyka (kl.IVa)
  • mgr Chyży Katarzyna-biologia, w-f,       
  • Nowak Ewa- historia,
  • Marcinkowska-Beznosik Agnieszka- j.polski (kl.IV), historia
  • Kledzik-Cichorz Monika-j. angielski                                                                   

  

 Srebna Zofia, Pielach Henryka, Trzebny Jarosław, Pielach Ryszard, Małachowska Małgorzata, Trzebna Gabriela, Strzępka Małgorzata, Katarzyna Waideman 

.

 

Ta witryna korzysta z plików "Cookies", niezbędnych do prawidłowego jej działania. Możesz zablokować, lub usunąć pliki "Cookies" w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików "Cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, zobacz naszą privacy policy.

Akceptuję pliki "Cookies" na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information