Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi,
nie ugniata a kształtuje, nie dotyka a uczy, nie żąda a zapytuje
- przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.

Janusz Korczak

W czwartek 26 kwietnia na deskach Chodzieskiego Domu Kultury w Chodzieży odbył się XXI Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków. O wyróżnienia rywalizowało ze sobą 26-cioro małych solistów z powiatu wyłonionych podczas eliminacji, które odbyły się 17 kwietnia. W finale kibicować mogliśmy Kasi i Roksanie z grupy „Biedronki”. Mimo, iż dziewczynki nie zakwalifikowały się do dalszego etapu pięknie zaprezentowały się podczas swoich występów. GRATULUJEMY!

Ta witryna korzysta z plików "Cookies", niezbędnych do prawidłowego jej działania. Możesz zablokować, lub usunąć pliki "Cookies" w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików "Cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, zobacz naszą privacy policy.

Akceptuję pliki "Cookies" na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information