Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi,
nie ugniata a kształtuje, nie dotyka a uczy, nie żąda a zapytuje
- przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.

Janusz Korczak

W  piątek 6 kwietnia 2018r dzieci z Gminnego Przedszkola w Stróżewie wybrały się do Biblioteki Miejskiej w Chodzieży, dla wielu z nich była to pierwsza wizyta. Przedszkolaki zwiedziły bibliotekę, dowiedziały się od pani bibliotekarki jaka jest różnica między biblioteką a księgarnią.Co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki, jak należy się w niej zachować, jak dbać o książki i jak chronić je przed zniszczeniem. Dzieci odwiedziły również introligatornię, w której naprawia się zniszczone egzemplarze. Na zakończenie pobytu w bibliotece pani bibliotekarka przeczytała  dzieciom bajkę o smoku.  Spotkanie w bibliotece przybliżyło przedszkolakom literaturę dziecięcą oraz jej autorów.  Dzieci pełne wrażeń i nowych doświadczeń, wróciły do przedszkola, gdzie wykonały prace plastyczne na temat swojej ulubionej bajki.

Ta witryna korzysta z plików "Cookies", niezbędnych do prawidłowego jej działania. Możesz zablokować, lub usunąć pliki "Cookies" w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików "Cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, zobacz naszą privacy policy.

Akceptuję pliki "Cookies" na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information