„Łowiectwo w oczach dziecka”

17 kwietnia 2013 r. w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego o tematyce przyrodniczo-łowieckiej pt. „Łowiectwo w oczach dziecka”. Organizatorami konkursu są: Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Pile, Komisja Kultury Łowieckiej  Okręgowej Rady Łowieckiej  w Pile oraz Zespół Szkół Leśnych w Goraju przy współudziale Kuratorium Oświaty w Poznaniu – Delegatura w Pile. Celem konkursu było propagowanie kultury leśnej i łowieckiej wśród dzieci i młodzieży szkolnej. Prace oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i klasy IV-VI.

Z naszej szkoły w konkursie wzięło udział 10 uczniów: Kwaśny Nikodem, Wardak Martyna, Małachowska Lena, Witkowska Iza, Cięszki  Natan, Srebny Miłosz, Srebny Julia, Kucharska Marta, Wardak Magda, Holka Nikola.

W kategorii klas I-III zostały wyróżnione następujące prace:

I m – Nikodem kwasny

II m – Natan Cieszki

II m – Lena Małachowska

Natomiast w kategorii klas IV-VI zostały wyróżnione następujące prace:

I m – Nikola Holka

II m – Marta kucharska

III m – Julia Srebny

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodkie nagrody a wyróżnieni nagrody książkowe. Był to pierwszy etap tego konkursu. Zwycięzców czeka jeszcze drugi etap – okręgowy.