Piknik Rodzinny

8 czerwca na terenie wokół Wiejskiego Domu Kultury odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny, Radę Rodziców, Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, OSP, Koronę Stróżewo oraz Rade Sołecką. Odbyły się konkurencje sportowe w których uczestniczyły całe rodziny. Dzieci i dorośli brali udział w różnych konkurencjach sportowych, grach i zabawach. Wszyscy mogli się uraczyć wspaniałą kiełbasą z grilla, chlebem ze smalcem i ogórkiem oraz słodkościami. Był to na pewno niezapomniany dzień dla wszystkich uczestników pikniku. Pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego dziękuje wszystkim ludziom dobrego serca.