Klasa VI w Urzędzie Gminy w Chodzieży

Dnia 17.06.2013r. odbyła się wycieczka naszych uczniów z klasy VI do Gminy w Chodzieży. Celem niniejszej wycieczki było pokazanie uczniom w jaki sposób funkcjonuje Gmina. Każdy z uczestników miał możliwość zwiedzenia całego urzędu oraz zapoznania się z przebiegiem pracy na poszczególnych stanowiskach. Uczniowie mogli przyjrzeć się dokładnie pracy m.in. Pani Sekretarz, Pana Wójta oraz innych osób zatrudnionych w Gminie. Wycieczka miała pokazać dzieciom, jak wygląda praca. Wyjazd ten bardzo podobał się uczniom i pozwolił im bliżej poznać działalność Gminy.