Chodzieży odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe o Puchar Wójta Gminy Chodzież

Dnia 28.09.2013r. w Parku 3 Maja w Chodzieży odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe o Puchar Wójta Gminy Chodzież. W biegach brali udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w  Strzelcach, Margonina, Budzynia, Chodzieży, Stróżewa i Szamocina. Wszyscy bardzo aktywnie i z zaangażowaniem walczyli o puchar. Ostatecznie I miejsce zajęła  SP nr 1 z Chodzieży, II –SP Budzyń, III- SP Margonin, IV- SP Szamocin, V- SP nr 3 Chodzież, VI- SP Stróżewo, VII- SP Strzelce. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy wszystkim jeszcze lepszych wyników.