„W podzięce za dar najpiękniejszy…..”

Obchody Dnia Edukacji Narodowej są szczególnym wydarzeniem w życiu naszej społeczności szkolnej. W tym dniu uczniowie składają życzenia i podziękowania wszystkim pracownikom szkoły za trud, zaangażowanie oraz poświęcenie w pracy z młodzieżą. Z tej okazji 14 października 2013 roku odbył się uroczysty apel będący wyrazem uznania dla ciężkiej i odpowiedzialnej pracy nauczycieli. Organizatorami święta była klasa V i chór pod kierunkiem p. Beaty Szlecht  p. Jana Margowskiego.

Uczniowie wystąpili z bogatym i różnorodnym programem artystycznym:  śpiewali piosenki, recytowali wiersze, wróżyli nauczycielowi matematyki oraz wychowania fizycznego oraz rozbawiali publiczność humorem. Zwieńczeniem uroczystości było odśpiewanie życzeń dla wszystkich pracowników szkoły.

Dyrektor szkoły – Piotr Jankowski- złożył życzenia swoim pracownikom oraz wręczył nagrody i podziękowania. Wielką niespodziankę sprawili przedstawiciele Rady Rodziców oraz zaproszeni goście z Koła Łowieckiego „Daniel” – Jerzy Tarkowski i Stefan Rzetelny, którzy złożyli życzenia wszystkim nauczycielom.

Dzieci wyraziły to, co czuły – przeprosiły a jednocześnie podziękowały wszystkim za trud włożony w ich naukę i wychowanie a także za okazane serce.