KONKURS „ POMÓŻMY PTAKOM PRZETRWAĆ ZIMĘ”

W dniu 22.10.2013r. został rozstrzygnięty konkurs przyrodniczo- łowiecki pt. „ Pomóżmy ptakom przetrwać zimę”. Uczniowie w ciągu miesiąca mieli wykonać ciekawe, pomysłowe karmniki dla ptaków. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni słodkościami, a trzy najciekawsze karmniki zostały nagrodzone nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Koło Łowieckie Daniel. W naszej szkole I miejsce zajął karmnik Jakuba Pajączka z klasy I, II miejsce Leny Małachowskiej z klasy II, i III miejsce zajął karmnik uczennicy z klasy IV Wiktorii Styś.

Nagrody były wręczone przez Pana Nadleśniczego Jerzego Tarkowskiego.

Kolejnym krokiem będzie zakładanie karmników na drzewach w terenie leśnictwa Koła Łowieckiego.

Zdjęcia: galeria "Najpiekniejszy karmnik"