Wycieczka kl. I i III do Chodzieży

31 pażdziernika 2013r. uczniowie kl. I i III z wychowawcami  E. Marczak i E. Szymanek w Światowym Dniu Oszczędzania mieli okazję poznać pracę banku oczywiście Banku Spółdzielczego.

W tym celu pojechali do Banku Spółdzielczego w Chodzieży, gdzie spotkali się z prezesem banku p. D. Bugajskim i dyrektorem oddziału p. H. Gałązką.

Wizyta w banku była ciekawym doświadczeniem a uzyskane informacje będą przydatne w przyszłości.

Drugim etapem wycieczki było odwiedzenie cmentarza w Chodzieży, gdzie uczniowie przy Pomniku Powstańców Wielkopolskich i w Zakątku Katyńskim  zapalili znicze i chwilą ciszy  uczcili pamięć poległych za wolność naszej Ojczyzny.

Zdjęcia : galeria