Rozstrzygnięcie konkursu

29 listopada w siedzibie nadleśnictwa Podanin odbyło się uroczyste rozstrzygniecie konkursu pt. „Za kasztany i żołędzie wiedzy Ci przybędzie”. Z naszego Zespołu brali udział uczniowie ze szkoły, a także przedszkolaki. Najlepszym okazał się Krzysztof Oko z grupy 6-latków, który  zebrał największą ilość kasztanów i żołędzi, pozostali uczestnicy, którzy zebrali powyżej 20 kg otrzymali wyróżnienia w dniu 2 grudnia z rąk pana Dyrektora Zespołu. Gratulujemy wszystkim zaangażowanym zbieraczom i życzymy owocnych zbiorów w przyszłym roku.

Zdjęcia: galeria