Klasa V zwiedzała EKOFLEX w Podaninie

W poniedziałek 27 stycznia 2014 r. klasa V pojechała do Podanina do zakładu EKOFLEX. Była to wycieczka w ramach zajęć technicznych na których to uczniowie poznają różne materiały i ich zastosowanie. Właśnie w tym czasie omawiać będziemy papier i jego zastosowanie. Dzięki możliwości zwiedzenia EKOFLEKSU  uczniowie mieli możliwość zobaczyć  co można wyrabiać z papieru. Dziękujemy właścicielowi zakładu za możliwość zwiedzenia a Panu Adamowi Felskiemu za miłe przyjęcie i przekazanie uczniom wielu ciekawych wiadomości. Wycieczkę zorganizowała p. Maria Andrzejczak.