Turniej  Wiedzy Prewencyjnej w roku szkolnym 2013/2014

W tym roku Turniej Wiedzy Prewencyjnej odbył się 06.06.2014 na terenie Gimnazjum w Budzyniu. Nasza szkołę w tym turnieju reprezentowała drużyna w składzie:

1. Marek Bukowski
2. Wojciech Kaczmarek
3. Patryk Marut
4. Filip Ludowicz

Każdy pisał test wiedzowy oraz brał udział w jednej konkurencji sportowej. Marek Bukowski jechał rowerem po torze przeszkód, Wojtek Kaczmarek strzelał z wiatrówki, Patryk Marut rzucał do kosza a Filip Ludowicz strzelał do bramki.

Włącznej klasyfikacji nasza drużyna zdobyła IV miejsce. Uczniowie w nagrodę otrzymali deskorolki, mp3 oraz koszulki i czapki. Szkoła natomiast piękne 2 książki, baterię do łazienki oraz 2 krzesła. W turnieju brało udział 12 reprezentacji szkół podstawowych.

Drużynę do turnieju przygotowywała mgr Maria Andrzejczak.