Międzyszkolny Dzień Bezpieczeństwa

Dnia 3 kwietnia 2014 roku Zespół Szkolno – Przedszkolny, w Stróżewie został zaproszony do Wyszyn na konkurs Dzień Bezpieczeństwa i Profilaktyki. Uczniowie klas IV – VI brali udział w różnych dyscyplinach sportowych oraz konkursach przyrodniczych o tematyce profilaktycznej. Jedną z ciekawych form zabawy był talerz zdrowego odżywiania, ułożenie poprawnych proporcji  diety piramidy zdrowia oraz quiz wiedzowy BRD, udzielanie pierwszej pomocy. Cel konkursu został osiągnięty, dzieci zintegrowały się, prowadziły zdrowa rywalizację poprzez zabawę. Każdy uczestnik konkursu otrzymał nagrody rzeczowe oraz słodkości.