Dzień Banku Spółdzielczego

6 marca 2014 r. odbył się Dzień Banku Spółdzielczego. Uczniowie wystawili krótką akademię o tematyce związanej z oszczędzaniem. Zaproszenie goście, którzy na co dzień pracują w Banku Spółdzielczym, wyjaśnili uczniom starszych klas, jak wypełniać druki bankowe. Młodsze dzieci słuchały bajek, które czytała pani dyrektor BS w Chodzieży Hanna Gałązka. Każdy otrzymał pamiątkową gazetkę okolicznościową. Zuzanna Połczyńska, Julia Srebny oraz Nikola Holka zostały wyróżnione za doskonałe wyniki w Matematycznej Lidze Zadaniowej za miesiąc luty. Tematyka zadań dotyczyła pieniędzy.