Powołanie na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stróżewie

p.o. mgr Piotra Jankowskiego

W dniu 1 września 2011 r. na p.o. Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego został powołany mgr Piotr Jankowski.

Akt nominacyjny na to stanowisko wręczył Wójt Gminy Chodzież p. Zbigniew Salwa.

Jako przedstawiciel Rady Pedagogicznej chciałabym powitać  Pana Piotra Jankowskiego jako nowego

Dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Stróżewie słowami naszego wielkiego wieszcza narodowego

Adama Mickiewicza: „Miej serce i patrzaj w serce”.

Praca dyrektora to trudne wyzwanie wymagające sumienności, odpowiedzialności, rzetelności, uczciwości,

wielu poświęceń oraz zaangażowania.

Niech praca na tym stanowisku przyniesie Panu poczucie spełnienia i dostarczy wiele radości.

Zdjęcia: patrz galeria