W sobotę 23 listopada odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych w Szamocinie. W kategorii chłopów i dziewcząt rocznik 2007 i młodsi,nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce. Ponadto w roczniku 2005 i młodsi chłopcy również zajęli pierwsze miejsce w powiecie. Dodatkowo zwycięzcy pojadą na mistrzostwa rejonowe w Tenisie Stołowym. Reprezentacja naszej szkoły: Zuzanna Wełnitz, Natalia Jankowska, Stanisław Tutak, Jakub Frontczak, Sebastian Greczka, Mateusz Kostuś, Oskar Ludowicz, Nikodem Ślefarski, Kaja Krasnopolska, Izabela Witkowska.