Dnia 6 czerwca 2019 roku uczniowie klas I i II wybrali  się na wycieczkę do Poznania. Pierwszym miejscem, które zobaczyliśmy było Muzeum Rogala. Uczniowie zapoznali się z tradycją wypieku Rogali Świętomarcińskich mających już 150 lat z elementem gwary i historii Poznania. Kolejnym etapem naszej podróży, było zwiedzanie portu lotniczego Poznań-Ławica, gdzie niektórzy po raz pierwszy mogli zobaczyć, jak wygląda przygotowanie do podróży samolotem. Ostatnim punktem programu, było zwiedzanie Stadionu Lecha. Podczas zwiedzania dzieci obejrzały: zakamarki szatni piłkarskiej, trybuny, poziom boiska, Lożę Prezydencką i Trybunę prasową.