Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi,
nie ugniata a kształtuje, nie dotyka a uczy, nie żąda a zapytuje
- przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.

Janusz Korczak

W środę 17 kwietnia dzieci z naszego przedszkola tradycyjnie jak co roku przed Świętami Wielkanocnymi szukały zajączka. W tym roku pogoda dopisała i poszukiwania odbyły się w ogródku przedszkolnym. W tym samym dniu rozstrzygnięto konkurs na najładniejszy stroik wielkanocny, następnie wszyscy zasiedliśmy do śniadania wielkanocnego. 

Ta witryna korzysta z plików "Cookies", niezbędnych do prawidłowego jej działania. Możesz zablokować, lub usunąć pliki "Cookies" w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików "Cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, zobacz naszą privacy policy.

Akceptuję pliki "Cookies" na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information