Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi,
nie ugniata a kształtuje, nie dotyka a uczy, nie żąda a zapytuje
- przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.

Janusz Korczak

Dnia 16 kwietnia 2019 roku w Chodzieskim Domu Kultury odbył się Finał  XXII Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków. W finale wystąpiło 31 uczestników w tym nasza podopieczna Wiktoria Karlik, którą mocno wspierała i kibicowała grupa 5-6 latków z naszego przedszkola. Gratulujemy.

Ta witryna korzysta z plików "Cookies", niezbędnych do prawidłowego jej działania. Możesz zablokować, lub usunąć pliki "Cookies" w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików "Cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, zobacz naszą privacy policy.

Akceptuję pliki "Cookies" na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information