W poniedziałek 09.12.2019r. grupa „Biedronki” oraz uczniowie klas I -III udali się do Poznania na przedstawienie muzyczne „Pinokio”. Spektakl oparty był na historii chłopca zwanego Pinokiem, wykonanego z drewna przez rzeźbiarza, który wychowywał go jak swojego własnego syna. Pewnego dnia drewniana marionetka zostaje ożywiona. Pinokio miał jednak pewien kłopot kiedy kłamał rósł mu nos. Historia została opowiedziana w nietypowy bardzo współczesny sposób. Dzieci miały możliwość czynnego włączania się w przedstawienie. Odbyliśmy ekscytująca podróż, w której nie zabrakło śmiechu oraz chwil grozy. Mogliśmy przekonać się, że kłamstwo i zadawanie się z nieodpowiednim towarzystwem nie popłaca a prawda zawsze wychodzi na jaw.