Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi,
nie ugniata a kształtuje, nie dotyka a uczy, nie żąda a zapytuje
- przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.

Janusz Korczak

06.02.2019 dzieci pojechały na sanki , na stok narciarski w Chodzieży. Najpierw było wielkie ubieranie się w specjalne kombinezony, buty. Sanki i ślizgacze w dłoń, a potem wyruszyliśmy na stok. Na stoku najpierw bardzo ostrożnie z małej wysokości były pierwsze próby zjechania na saneczkach. Z każdym zjazdem wysokość górki rosła, niektórzy potrafili zjechać prawie z całej góry. Tak się fajnie bawiliśmy, że nie chcieliśmy wracać, ale czas nieubłaganie mijał musieliśmy wracać do przedszkola.

Ta witryna korzysta z plików "Cookies", niezbędnych do prawidłowego jej działania. Możesz zablokować, lub usunąć pliki "Cookies" w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików "Cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, zobacz naszą privacy policy.

Akceptuję pliki "Cookies" na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information