Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi,
nie ugniata a kształtuje, nie dotyka a uczy, nie żąda a zapytuje
- przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.

Janusz Korczak

Nasz Zespół po raz kolejny brał udział w akcji Głośnego czytania. Przedszkolaki codziennie słuchały przygód „Gangu Słodziaków” – zabawnych zwierzątek. W nagrodę dzieci otrzymywały naklejki. Czytanie dzieciom uczy je języka, rozwija pamięć, myślenie, wyobraźnię, przynosi wzorce dobrych zachowań , pomaga w budowaniu więzi, uczy odróżniania dobra od zła.

Ta witryna korzysta z plików "Cookies", niezbędnych do prawidłowego jej działania. Możesz zablokować, lub usunąć pliki "Cookies" w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików "Cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, zobacz naszą privacy policy.

Akceptuję pliki "Cookies" na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information