Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi,
nie ugniata a kształtuje, nie dotyka a uczy, nie żąda a zapytuje
- przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.

Janusz Korczak

W piątek 20 kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji wybraliśmy się z wizytą do Przedszkola w Zacharzynie. Powitała nas pani dyrektor oraz pani Ania z grupy Tygryski, która pokazała nam przedszkole. Następnie przedszkolaki wspólnie wykonały taniec „Minionki”. Podziękowaliśmy za gościnę oraz wręczyliśmy słodki upominek.

Następnie udaliśmy się na ORLIK , gdzie zorganizowaliśmy piknik. Jak na prawdziwe przedszkolaki przystało dopilnowaliśmy aby nie zostawić po sobie żadnych śmieci. Korzystając z pięknej pogody pograliśmy w piłkę, biegaliśmy i skakaliśmy na skakance.

Ta witryna korzysta z plików "Cookies", niezbędnych do prawidłowego jej działania. Możesz zablokować, lub usunąć pliki "Cookies" w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików "Cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, zobacz naszą privacy policy.

Akceptuję pliki "Cookies" na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information