Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi,
nie ugniata a kształtuje, nie dotyka a uczy, nie żąda a zapytuje
- przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.

Janusz Korczak

22 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Wody. Przedszkolaki poznały znaczenie wody w przyrodzie oraz konieczność jej oszczędzania. W tym dniu nie zabrakło zabaw i eksperymentów z wodą. Były wulkany, mydlana pianka do golenia, kolorowy deszcz, „co płyta co tonie” i wiele innych ciekawych eksperymentów. Takie działania mają na celu nie tylko dobrą zabawę ale również rozwijanie u dzieci zainteresowań związanych z ekologią poprzez doświadczenia.

Ta witryna korzysta z plików "Cookies", niezbędnych do prawidłowego jej działania. Możesz zablokować, lub usunąć pliki "Cookies" w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików "Cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, zobacz naszą privacy policy.

Akceptuję pliki "Cookies" na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information