Dnia 03.04.2013r. naszą szkołę odwiedził biskup Krzysztof Wętkowski. Tego dnia wszyscy w uroczysty sposób powitaliśmy naszego gościa zarówno Ci mali, jak i dorośli. Podczas wizyty dzieci powitały biskupa piosenkami, krótkimi wierszykami, a także została pokazana prezentacja przedstawiająca krótką historię o Janie Pawle II. Biskup był bardzo uśmiechnięty, pogodny  i otwarty. Na koniec udzielił wszystkim błogosławieństwa i poprosił o pamiątkowe zdjęcie. To było naprawdę niezapomniane przeżycie.

Zdjęcia: galeria