Biegi Przełajowe o Puchar Wójta Gminy Chodzież

W sobotę 13 kwietnia 2013r odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe szkół podstawowych i gimnazjum o Puchar Wójta Gminy Chodzież. Zawody odbyły się na terenach koło zacharzyńskiego Orlika. Ponad 140 uczestników ze szkół podstawowych rywalizowało o puchar wójta Zbigniewa Salwy. Szkoły: SP 1 i SP 3 Chodzież, SP Szamocin, SP Margonin, SP Lipia Góra, SP Lipiny, SP Wyszyny, SP Strzelce, SP Oleśnica, SP Stróżewo, SP Budzyń.

Zespół Szkolno- Przedszkolny ze Stróżewa reprezentowali następujący uczniowie:

Zofia Reginia, Eliza Lisiewicz, Julia Srebny, Michalina Lenartowicz, Oliwia Świątnicka, Magdalena Wardak, Maciej Wledzyk, Wojciech Kaczmarek, Patryk Bielecki, Marta Kucharska, Klaudia Gapińska, Oskar Wituchowski, Monika Wledzyk, Bartosz Siwek.
Na koniec wójt Zbigniew Salwa wręczył puchary, dyplomy, medale, nagrody rzeczowe, napoje, pączki.

SP kl. IV-V- dziewczęta
1. Karolina Szymanowicz - SP Budzyń
2. Marta Szczure k- SP Budzyń
3. Angelika Ludowicz - SP Wyszyny
4. Ola Rynglewska-SP Szamocin
SP kl.IV-V-chłopcy
1.Kacper Ślesiński-SP Budzyń
2. Marcel Jankowski-SP Budzyń
3.Jan Fryska-Sp Budzyń
4Jakub Zbieralski- Szamocin
SP kl. VI-dziewczęta
1.Weronika Cybulska-SP 1 Chodzież
2.Julia Burzyńska- SP Budzyń
3. Karolina Krzycka-SP Strzelce
4. Natalia Sicińska-SP 1 Chodzież
SP kl. VI-chłopcy
1.Eryk Heymann -SP 1 Chodzież
2. Oliwier Załachowski- SP 1 Chodzież
3. Kacper Jankowski- SP Budzyń
4. Jakub Błachowicz- SP Budzyń

Za zawody odpowiedzialny był Jankowski Piotr, który dziękuję panu Ryszardowi Dolnemu i strażakom z Zacharzyna za pomoc w organizacji.

Zdjęcia: galeria