Dbamy o miejsca pamięci

Dnia 29.10.13 r. klasa II wraz z wychowawczynią p. Maria Płachecką odwiedziła cmentarz w Chodzieży. Dzieci w kąciku katyńskim oraz przy Pomniku Powstańców Wlkp., zapaliły znicze i oddały hołd poległym za wolność Ojczyzny.

Poznały liczne sposoby czczenia pamięci osób bliskich i zasłużonych.

Zawody ludzi – Na poczcie

W tym samym dniu drugoklasiści odwiedzili Pocztę w Chodzieży.

Na podstawie bezpośredniej obserwacji poznali pracę urzędu pocztowego oraz usługi w nim świadczone. Odbyło się również spotkanie z listonoszem. Uczniowie mieli okazję zapoznać się ze znaczeniem pracy pracowników poczty.

Zdjęcia: galeria