Uroczyste otwarcie Wiejskiego Klubu Kultury - 1 październik 2011r.

W dniu 1 października uroczyście otwarto Wiejski Klub Kultury usytuowany przy Gminnym Boisku. Przecięcia wstęgi dokonali:

Wójt Gminy - Zbigniew Salwa, Przewodnicząca Rady Gminy - Maria Jahnz, Przewodnicząca Rady Sołeckiej - Maria Andrzejczak,

Radny Stróżewa - Krzysztof Sobala, wykonawca i Prezes Korony Stróżewo - Sławomir Lisiewicz, Prezes OSP - Marcin Tutak,

kapitan najmłodszej drużyny Korony Stróżewo - Bartosz Antosik.

Otwarcie uświetniły występy dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.

Wszyscy uczestnicy otwarcia mieli okazję obejrzeć pokazy strażackie w wykonaniu miejscowej OSP,

mistrza Polski w Football Freestyle - Michała Rycaja, wziąć udział w w grach i konkursach sportowych.

Odbył się również mecz Korona Stróżewo - z GLKS Wysoka, a  Zespół Szkolno-Przedszkolny zorganizował loterię fantową w której nagrodą główna był rower.

Następnie wszyscy chętni bawili sie na zabawie pod chmurką.

Zdjęcia: patrz galeria

Uroczyste otwarcie Wiejskiego Klubu Kultury - 1 październik 2011r.

kapitan najmłodszej drużyny Korony Stróżewo - Bartosz Antosik.

Otwarcie uświetniły występy dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.

Następnie wszyscy chętni bawili sie na zabawie pod chmurką.