Wycieczka do Pragi i Skalnego Miasta - 14-15 czerwca 2012 r.

Praga, piwo, Sudety, Szwejk, Karel Gott, top modelki, dobre poczucie humoru -  z tym kojarzą się nam Czechy. Z tego powodu 49-osobowa grupa uczniów i przyjaciół naszej szkoły postanowiła odwiedzić naszych południowych sąsiadów.  Pierwszego dnia podróży przespacerowaliśmy się przez Most Karola, zwiedziliśmy Zamek na Hradczanach, Kościół Św. Witta, Złotą Uliczkę oraz Rynek Staromiejski. Niebywałych wrażeń dostarczyła nam także przejażdżka metrem. Drugiego dnia grupa udała się do Skalnego Miasta, któremu natura nie poskąpiła swoistego uroku.

Udane wycieczki to już tradycja naszej szkoły więc już dziś planujemy podbój kolejnych interesujących miejsc.