Dnia 29 marcu 2019r. uczniowie klasy I i II wzięli udział w Gminnym Konkursie Czytania ze Zrozumieniem „ Czytam ze zrozumieniem, więc oszczędzam z powodzeniem”, organizowanym przez Szkołę Podstawową w Strzelcach. Celem konkursu było sprawdzenie umiejętności czytania ze zrozumieniem i korzystania z informacji zawartych w tekście. Uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie z zadaniami polegającymi na wyborze właściwej odpowiedzi.

Wyniki konkursu:

I miejsce Katarzyna Jarosz

II miejsce Urszula Szrama

III miejsce  Wojciech Szlecht

Wyróżnienie  Dorota Jarosz

Nagrodzone dzieci otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów.