5 grudnia 2018 roku odbyło się wręczenie nagród dla laureatów VII edycji konkursu pn. „Za kasztany i żołędzie wiedzy Ci przybędzie”.

Uroczystość odbyła się w nowym, obiekcie edukacyjnym pn.: „Labirynt wiedzy przyrodniczej” powstałym przy siedzibie Nadleśnictwa Podanin.

Uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Stróżewie zebrali w tym roku ponad 5 ton kasztanów i żołędzi co dało nam 4 miejsce. Dla naszego Zespołu najwięcej, bo aż 1066 kg nasion zebrała Zuzanna Wajs.

W nagrodę otrzymaliśmy wiele wartościowych programów edukacyjnych, które posłużą naszym uczniom na lekcjach.