Dnia 6 grudnia  2018r.w naszej szkole odbyło się Mikołajkowe Czytanie Bajek, którego celem  było rozpowszechnianie czytelnictwa i wprowadzenie uczniów w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Uroczystość Mikołajkową swą obecnością uświetnili wspaniali goście: p. Kamila Szejner – Wójt Gminy Chodzież, p.  Krzysztof Sobala – Radny Gminy Chodzież, p. Dariusz Bugajski – Prezes Banku Spółdzielczego w Chodzieży, p. Hanna Gałązka – Dyrektor Oddziału Banku Spółdzielczego w Chodzieży, p. Elżbieta Habet – Biblioteka Miejska w Chodzieży, p. Anna Musolf – Bibloteka Pedagogiczna w Chodzieży. Uczniowie z  zaciekawieniem i zachwytem słuchali czytaną bajkę, a malujące się na ich twarzach  skupienie zdawało się mówić, że zostali przeniesieni do zupełnie innego świata - świata bajek. Na zakończenie  otrzymali  słodycze oraz „mikołajkowy worek” z ciekawymi książkami. Dziękujemy.