Dnia 27 listopada 2018r. w naszej szkole zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ świętowane były Andrzejki przez uczniów klasy I i II. Andrzejki to dzień radosnych zabaw i wróżb, w których uczniowie mogli poznać swoją bliższą oraz dalszą przyszłość. Pośród wróżb nie zabrakło przekłuwania serduszek z imionami, losowania szczęśliwych liczb itp. Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy skocznej muzyce. Miłym zakończeniem wspaniałej zabawy był słodki poczęstunek. Zabawa Andrzejkowa sprawiła uczestnikom wiele radości.