17 października 2018r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży nadkom. Elżbietą Żulewską i sierż. Anną Sobańską . Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w szkole i w domu. Panie policjantki, w formie praktycznej, przypomniały podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Następnie wytłumaczyły jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. Przypomniały również o korzyściach noszenia elementów odblaskowych przy ubraniu bądź tornistrze . Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości.