Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny

I mamy wrzesień a wraz z nim rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Aż trudno uwierzyć, że tak szybko minęły wakacje.Nowy rok rozpoczęliśmy mszą świętą. Następnie na holu naszej szkoły dyrektor w sposób niezwykle serdeczny powitał uczniów klas pierwszych, życząc im wielu sukcesów w nauce. Ponadto równie ciepło zostali powitani uczniowie klas starszych, nauczyciele, pracownicy obsługi i rodzice. Po części oficjalnej dzieci rozeszły się do swoich klas i tam spotkała się ze swoimi wychowawcami. No i cóż…bierzemy się do pracy!!!