Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbyło się w piątek-22 czerwca. Najpierw uczniowie uczestniczyli w Mszy św., po czym udali się do szkoły na okolicznościowy apel. Swą obecnością  uświetnili uroczystość; pani wójt Kamila Szejner, pan radny Krzysztof Sobala, proboszcz ks. Józef Wędzikowski i rodzice. Pan Dyrektor Piotr Jankowski rozpoczął od wyróżnienia i wręczenia nagród: uczniom wyróżniającym się w nauce w klasach I-III, uczniom z najlepszą średnią w klasach IV-VII, uczniom ze 100% frekwencją. Uczniowie otrzymali również nagrody za udział w różnorodnych konkursach, turniejach i projektach realizowanych w szkole. Wszystkim uczniom gratulujemy promocji do następnej klasy i życzymy słonecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!