W piątek 15 czerwca grupa #SuperKoderów wystąpiła przed społecznością szkolną z pokazem robotów. Uczniowie swoją prezentację rozpoczęli od pokazu filmu, który dokumentował kolejne etapy pracy z programowaniem, montażem i testowaniem robotów. Następnie zaprezentowali: robota rysującego, wyścigi robotów i rozegrali króciutki mecz piłki nożnej.Występ #SuperKoderów wzbudził ogromne zainteresowanie, szczególnie wśród uczniów klas młodszych, którzy już dziś wyraźili chęć wzięcia udziału w takich zajęciach. Naszym #SuperKoderom bardzo dziękujemy.