Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi,
nie ugniata a kształtuje, nie dotyka a uczy, nie żąda a zapytuje
- przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.

Janusz Korczak

W poniedziałek 11 czerwca 2018 roku uczniowie klas I- III wyruszyli w podróż dookoła świata z piratami w Kościanie. Swoją wyprawę rozpoczęliśmy od przeczytania listu, który otrzymaliśmy od samego kapitana o historii „Białego Nenufaru” i zaginionym skarbie. Następnie wyposażeni w kapoki wsiedliśmy na tratwę i wyruszyliśmy w podróż w poszukiwaniu skarbu. Najpierw popłynęliśmy do Egiptu, gdzie zobaczyliśmy piramidy i hieroglify egipskie i znaleźliśmy pierwszą wskazówkę, następnie udaliśmy się do Europy i tam zostaliśmy pasowani na piratów, gdzie każde dziecko otrzymało medal pirata. Ostatnim etapem naszej podróży, była wioska indiańska w której odtańczyliśmy wojowniczy taniec i odnaleźliśmy zaginiony skarb. Dzień pełen emocji i wrażeń bardzo spodobał się naszym uczniom.

Ta witryna korzysta z plików "Cookies", niezbędnych do prawidłowego jej działania. Możesz zablokować, lub usunąć pliki "Cookies" w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików "Cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, zobacz naszą privacy policy.

Akceptuję pliki "Cookies" na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information