Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi,
nie ugniata a kształtuje, nie dotyka a uczy, nie żąda a zapytuje
- przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.

Janusz Korczak

W dniu 9 czerwca uczniowie klas III wybrali się do Miasteczka Ruchu Drogowego, gdzie zostały zapoznane z zasadami bezpiecznego poruszanie się po drodze pieszo i rowerem oraz miały okazje praktycznego zastosowania tych reguł. Największe wrażenie na uczniach wywarła jazda rowerem po miasteczku. Po minach dzieci można było zauważyć, że dzień był udany.

Ta witryna korzysta z plików "Cookies", niezbędnych do prawidłowego jej działania. Możesz zablokować, lub usunąć pliki "Cookies" w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików "Cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, zobacz naszą privacy policy.

Akceptuję pliki "Cookies" na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information