Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi,
nie ugniata a kształtuje, nie dotyka a uczy, nie żąda a zapytuje
- przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.

Janusz Korczak

W czwartek 24 maja w Szkole Podstawowej w Lipinach odbył się XVI Powiatowy Konkurs Matematyczny "Mistrz Tabliczki Mnożenia". Każdą szkołę reprezentował uczeń z klasy III i IV. Do rywalizacji przystąpiło 22 uczniów. Uczniowie musieli wykazać się nie tylko świetną znajomością tabliczki mnożenia, ale również logicznym myśleniem oraz umiejętnością wnioskowania. Naszą szkołę reprezentował Szymon Olejniczak oraz Sebastian Greczka. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zmaganiach z matematyką.

Ta witryna korzysta z plików "Cookies", niezbędnych do prawidłowego jej działania. Możesz zablokować, lub usunąć pliki "Cookies" w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików "Cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, zobacz naszą privacy policy.

Akceptuję pliki "Cookies" na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information