22 maja 2018 roku uczniowie klas III A i III B wybrali się na wycieczkę do Chodzieży. Pierwszym celem naszej podróży był Urząd Pocztowy. Tutaj uczniowie poznali zakres usług pocztowych oraz zadania jakie spełnia ten urząd w naszym życiu. Następnie sami dokonali zakupu znaczka pocztowego i wysłali listy do swoich rodziców. Kolejnym etapem wycieczki był Dworzec PKP i PKS, gdzie uczniowie zapoznali się z czynnościami związanymi z podróżowaniem pociągiem i autobusem. Wspólnie wyszukiwali rozkłady jazdy o określonych godzinach. Nasza wycieczka zakończyła się zdrowymi zakupami w Lidlu, tutaj dzieci wykazały się ogromną znajomością zdrowych produktów i samodzielnie zrobiły dla siebie zakupy. Wyjazd był udany i dał wiele radości dzieciom.