Dnia 28 kwietnia Uczniowie naszej szkoły włączyli się w uroczyste obchody u grobu i relikwii św. Wojciecha - przeżywali swoje diecezjalne święto patrona naszej Diecezji. Dostąpił ich zaszczyt, by śpiewać w katedrze gnieźnieńskiej podczas I Nieszporów ku czci  św. Wojciecha. Był to czas, w którym po raz kolejny pochylili się nad problemami osób niepełnosprawnych, w których, jak mówił Prymas Polski Abp Wojciech Polak, działa moc i miłość Boga. Następnie udali się na warsztaty, by móc zagrać w koszykówkę z niepełnosprawnymi. Jak zapewniają, była to piękna lekcja, na której zobaczyli, że niepełnosprawni mogą wiele. Następnie Uczestniczyli we Mszy Św o godz. 13.30. Piękny czas, podczas którego wszyscy doświadczyli nie tylko obecności Boga, ale i drugiego człowieka.